توسعه مخاطب اولویت اصلی انتشارات سوره مهر است

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

رئیس حوزه هنری مطرح کرد؛

توسعه مخاطب اولویت اصلی انتشارات سوره مهر است

توسعه مخاطب اولویت اصلی انتشارات سوره مهر است

رئیس حوزه هنری ضمن تاکید بر تداوم خط‌شکنی انتشارات سوره مهر گفت:‌ توسعه مخاطب و شکستن فضای ناامیدی که می‌گوید نمی‌شود در عرصه فرهنگی انقلاب کار کرد، اولویت اصلی ماست.

به گزارش خبرگزاری مهر، محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری در بازدید از انتشارات سوره مهر گفت: پیشگام بودن انتشارات سوره مهر در عرصه نشر باید در خدمت توسعه مخاطب و شکستن فضای راکدی باشد که این ‌تلقی را ایجاد می‌کند که نمی‌شود در عرصه فرهنگی انقلاب اسلامی کار کرد.

وی برگزاری موفق نمایشگاه مجازی سوره مهر را یک خط شکنی مهم دانست و افزود: این خط‌شکنی نه تنها متعلق به سوره مهر است، بلکه برای جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی و نشر کشور نیز ماندگار خواهد بود. اینگونه حرکت‌ها باید تداوم داشته باشد و هر حرکتی جدید از این ‌نوع باید تفاوت‌های ملموسی از لحاظ میزان فروش، توسعه مخاطب و نوآوری و ایده پردازی با برنامه‌های گذشته داشته باشد.

رئیس حوزه هنری گفت: اگرچه برای من توسعه مخاطب و شکستن فضای ناامیدی که این تلقی را دربردارد که نمی‌توان در این عرصه کار کرد، مهمترین اولویت است، اما باید در بحث فروش نمایشگاه هم یک هدفی در نظر گرفته شود و تلاش شود به این ‌هدف برسیم.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *