شیعی: تاج قطعاً رفتنی است، انتخابات فدراسیون فوتبال باید هر چه زودتر برگزار شود

ورزشی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه ورزشی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

شیعی: تاج قطعاً رفتنی است، انتخابات فدراسیون فوتبال باید هر چه زودتر برگزار شود

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعتقاد دارد که هر چقدر انتخابات فدراسیون فوتبال زودتر برگزار شود، بهتر خواهد بود.

شیعی: تاج قطعاً رفتنی است، انتخابات فدراسیون فوتبال باید هر چه زودتر برگزار شود – اخبار ورزشی –

به گزارش خبرگزاری تسنیم، محمود شیعی پیش از شروع جلسه امروز (دوشنبه) هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص بحث‌هایی مبنی بر سرپرستی او در این فدراسیون اظهار داشت: خیر، شرایطم طوری است که این بحث‌ها درباره من مطرح نیست. امروز جلسه هیئت رئیسه خواهیم داشت تا جمع‌بندی کنیم.

وی در پاسخ به این سؤال که آیا اعضای هیئت رئیسه با استعفای تاج موافق هستند یا خیر، عنوان کرد: استعفای تاج به خاطر بیماری‌اش بوده است. در حال حاضر نمی‌توانم درباره جزئیات صحبت کنم و پس از پایان جلسه نتیجه اعلام خواهد شد.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص وضعیت نگران کننده فدراسیون و همچنین تیم ملی بزرگسالان گفت: باید تصمیم عاقلانه گرفته شود. امیدواریم نتایج خوبی از جلسه بیرون بیاید.

شیعی با اشاره به بحث‌هایی که در رابطه با استعفای تاج به دلایلی غیر از بیماری مطرح شده، گفت: وقتی دو روز پیش از تاج عیادت کردم، نگران حالش شدم. خودش می‌گفت که حالش بهتر است که اینطور نبود. اگر ایشان در شرایط استرس قرار بگیرد، دردسرساز خواهد شد. بحث‌های مطرح شده را تأیید نمی‌کنم و ایشان به خاطر بیماری استعفا دادند. امیدوارم پس از جلسه نتیجه‌ای که گرفته می‌شود، مثبت بوده و به سود فوتبال ایران باشد.

وی در واکنش به سؤال دیگری مبنی بر اینکه قانون بازنشسته‌ها چقدر در انتخاب سرپرست تأثیرگذار خواهد بود، خاطرنشان کرد: طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال افراد در فدراسیون حضور دارند و فکر نکنم این بحث تأثیری داشته باشد، مگر اینکه در جلسه بحث‌های دیگری شود. ما تمام جوانب را رعایت کرده و آنچه که قانون باشد را، رعایت می‌کنیم.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در خصوص اینکه علی کفاشیان به عنوان نایب رئیس فدراسیون شفاهی استعفا داده، نه کتبی، گفت: این حرف شما درست است، اما کفاشیان 9،10 ماه است که نقشی در فدراسیون نداشته است. باید در جلسه امروز در این زمینه صحبت کنیم.

شیعی در مورد اینکه در جلسه امروز به غیر از استعفای تاج، بحث‌های دیگری مطرح خواهد شد یا نه، گفت: بحث دیگری نیست و باید جمع‌بندی را به استحضار وزیر ورزش و جوانان برسانیم.

وی درباره اینکه آیا در جلسه امروز جانشین تاج مشخص می‌شود، گفت: تلاش می‌کنیم این اتفاق بیفتد. باید تلاش کنیم انتخابات فدراسیون نیز زودتر برگزار شود.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال در پایان درباره اینکه آیا تاج صد در صد رفتنی است، گفت: بله، ایشان رفتنی است.

کفاشیان: نایب رئیس اول فدراسیون فوتبال هستم و لازم باشد الان استعفای کتبی می‌نویسم!/ تاج برنمی‌گرددسلطانی‌فر: خبر کناره‌گیری تاج ناگوار بود/ او به‌عنوان مشاوری امین در کنار ما خواهد بود

انتهای پیام/

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *