کتاب انسان‌دوستانه «زندگی زیبای من»‌ منتشر شد

فرهنگی
برترین ارائه دهنده خدمات اجاره خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ماشین عروس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره ون در تهران

وب سایت آسمان در راستای ارائه اخبار در زمینه های گونان اقدام به ارائه خبردرضمینه فرهنگی خود با بهترین گرداوری خبر از معتبر ترین منابع به نقل از خبرگذاری ایسنا نموده. لذا در این ضمینه شما را به مطالعه خبر فوق به نقل از خبر گذاری ایسنا مینماید.

توسط نشر خزه؛

کتاب انسان‌دوستانه «زندگی زیبای من»‌ منتشر شد

کتاب انسان‌دوستانه «زندگی زیبای من»‌ منتشر شد

کتاب «زندگی زیبای من» نوشته داویده کالی، پردراگ چیچوواتسکی و یاهوی لو، با ترجمه شهاب‌الدین عباسی توسط نشر خزه منتشر و راهی بازار نشر شد.

به گزارش خبرگزاری مهر، کتاب «زندگی زیبای من» نوشته داویده کالی، پردراگ چیچوواتسکی و یاهوی لو، به‌تازگی با ترجمه شهاب‌الدین عباسی توسط نشر خزه منتشر و راهی بازار نشر شده است.

این کتاب شامل سه بخش است. بخش اول، داستان مصور «دشمن» نوشته داویده کالی نویسنده ایتالیایی است؛ داستان دو سربازِ در حال جنگ که هیچ‌کدام حال خوشی ندارند. این‌داستان توسط سِرژ بلوک تصویرگر و نویسنده‌ فرانسوی تصویرگری شده است. نویسنده و تصویرگر این‌اثر، کار خود را «کتابی درباره‌ صلح» خوانده‌اند.

بخش دوم، «احترام به زندگی و احترام به مرگ» نام دارد و نوشته پردراگ چیچوواتسکی و یاهوی لو است. این اثر، ریشه‌های فلسفی جنگ و خشونت در عصر حاضر را موشکافانه بررسی ‌می‌کند. چیکوواتسکی تا به‌حال چندین کتاب تحقیقی مهم درباره آلبرت شوایتزر و گاندی نوشته است. او از فیلسوفانی است که علیه خشونت در جهان فعالیت می‌کنند.

بخش سوم کتاب «زندگی زیبای من» هم علاوه بر دو نوشته‌ کوتاه درباره‌ دو انیمیشین تحسین‌شده جهانی، نوشته‌ای از آلبرت شوایتزر، انسان‌دوست معاصر و برنده‌ جایزه‌ صلح نوبل را با نام «کار دوم تو» شامل می‌شود.

این‌کتاب با ۱۰۴ صفحه و قیمت ۱۵ هزار تومان عرضه شده است.

منبع | Refrence

بزرگترین ارائه دهنده خبرهای گوناگون در ضمینه های مختلف در بستر وب به صورت فوق العاده سریع

برترین ارائه دهنده خدمات امداد خودرو در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات اجاره اتوبوس در تهران

برترین ارائه دهنده خدمات الو قلیون در تهران